Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 22,506 shikime
 • 22,506 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Djali i Naser Kelmendit ia "tregon" terminet për vrasje Demë Elshanit: Veç mos ma vrit çikën

Kategoritë


0 komente