Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Do të qeshni me lot nga reagimi i këtij personi kur merr injeksionin (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Do të qeshni me lot nga reagimi i këtij personi kur merr injeksionin (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Do të qeshni me lot nga reagimi i këtij personi kur merr injeksionin (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 305 shikime
 • 305 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shumë persona kanë frikë nga injeksionet, mirëpo reagimi i këtij personi të rritur do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

Kategoritë


0 komente