Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana bastis në Gjakovë, punëtorët ikin nga lokali
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana bastis në Gjakovë, punëtorët ikin nga lokali

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana bastis në Gjakovë, punëtorët ikin nga lokali

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,694 shikime
 • 4,694 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pjesëtarët doganorë kanë bastisur një lokacion në Gjakovë. Aty dyshohej për ushtrimin e veprimtarisë së paligjshme me lojëra të fatit.

Kategoritë


0 komente