Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana kap një furgon me 1200kg fishekzjarre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana kap një furgon me 1200kg fishekzjarre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana kap një furgon me 1200kg fishekzjarre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,763 shikime
 • 1,763 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dogana në bashkëpunim me Policinë e Kosovës kanë ndjekur një furgon ku dyshohej per kontrabandim rrugës për në Mitrovicë, Dogana dhe Policia i vihen në ndjekje dhe pas shumë përpjekjeve e ndalojnë furgonin në fshatin Frashër , aty gjejnë fishekzjarre dhe pas konfiskimit dhe vlerësimit rezullton në 1200kg fishekzjarre. Akciza për 1kg është 2,50euro

Kategoritë


1 koment