Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Afera e Vodkas - kur Abrashi përballej me akuza se i ka ikur tatimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Afera e Vodkas - kur Abrashi përballej me akuza se i ka ikur tatimeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Afera e Vodkas - kur Abrashi përballej me akuza se i ka ikur tatimeve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 177 shikime
 • 177 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si tentoi t'i shmangej taksave kompania e kandidatit të LDK-së për kryetar të Prishtinës? Storja e plotë: https://goo.gl/gFSyLD

Kategoritë


0 komente