Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana në aksion - Aksioni kundër kontrabandës me pije
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana në aksion - Aksioni kundër kontrabandës me pije

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana në aksion - Aksioni kundër kontrabandës me pije

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 5,111 shikime
 • 5,111 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni "Dogana" sjell nga afër aksionin e zyrtarëve doganorë në luftimin e kontrabandimit me pije. Me çfarë rreziku ballafaqohen ata për të mirën e përgjithshme të shtetit. Çfarë ndodh me mallrat e konfiskuara. Të gjitha këto mund t'i kuptoni brenda aksionit.

Kategoritë


0 komente