Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana në Aksion - "Lufta" e Doganës për mbylljen e lojërave ilegale të fatit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana në Aksion - "Lufta" e Doganës për mbylljen e lojërave ilegale të fatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana në Aksion - "Lufta" e Doganës për mbylljen e lojërave ilegale të fatit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,769 shikime
 • 1,769 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dogana e Kosovës ka marrë informacionin se disa lojëra të fatit po ushtrojnë veprimtarinë pa licencë. Zyrtarët doganorë ndërmarrin veprimet e duhura për t’i verifikuar informatat. Dalin në terren në lokacione të ndryshme. Aty gjejnë se disa lokale të lojërave të fatit po kryejnë veprime kundërligjore. Madje, në disa raste, hetuesit dhe zyrtarët doganorë gjejnë dëshmi të freskëta se aty po ushtrohej veprimtari e dyshimtë. Aksioni në vijim ju sjell detaje të papara deri më tani.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente