Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni dhe Aksioni - Deklarimi monetar në Aeroportin e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni dhe Aksioni - Deklarimi monetar në Aeroportin e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 31:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni dhe Aksioni - Deklarimi monetar në Aeroportin e Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 10,314 shikime
 • 10,314 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Epic Media në emisionin e parë ju sjellë, aksionin e kontrollimit monetar. Sa para lejohet t'i merrni me vete pa pasur nevojë t'i deklaroni? Çfarë ndodh me mallin e padeklaruar në Doganë? Si dhe në fund mund të ndiqni intervistën me drejtorin e Doganës së Kosovës. Çfarë mesazhi ka ai për qytetarët të cilët bashkpunojnë me zyrtarët e Doganës së Kosovës, për me shumë informohuni ne Emsion.

Kategoritë


0 komente