Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Operimi ilegal i lojërave të fatit në Ranillug- pjesa 1
Operimi ilegal i lojërave të fatit në Ranillug- pjesa 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Operimi ilegal i lojërave të fatit në Ranillug- pjesa 1

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,861 shikime
 • 3,861 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dogana e Kosovës ka identifikuar veprimtarinë ilegale me lojëra të fatit në qendër të komunës së Ranillugut. Emisioni "Dogana" ju sjell aksionin e pjesëtarëve doganorë i mbështetur nga policia.

Kategoritë


0 komente


0/500