Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Procedurat e vendosjes së banderolave në produkte
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Procedurat e vendosjes së banderolave në produkte

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Procedurat e vendosjes së banderolave në produkte

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 274 shikime
 • 274 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëdhënësi i Doganës së Kosovës i ka treguar emisionit se pse qytetarët kontrabandojnë duhan, sa është përqindja e duhanit të konfiskuar në krahasim me shitjet ligjore, sa ton duhan i regjistron dogana në kufi dhe sa është shuma që mbledh dogana nga akciza e duhanit?

Kategoritë


1 koment