Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Doktor Leci motivonte ushtarët: Plagët e juaja janë themelet e lirisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Doktor Leci motivonte ushtarët: Plagët e juaja janë themelet e lirisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Doktor Leci motivonte ushtarët: Plagët e juaja janë themelet e lirisë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nesër bëhen 20 vite nga rënia në altarin e lirisë të dëshmorit të parë mantelbardhë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dr. Lec Gradica.

Kategoritë


0 komente