Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

DokuKuiz

5 episode | 25,813 shikime

Rindiqni transmetimet direkte të DokuKuiz, kuizit online nga GjirafaVideo.

Prej 03 - 09 Gusht 2019, kemi qënë LIVE çdo mbrëmje prej orës 21, drejtpërdrejt nga VR Cinema në Prizren. 

7 netë fantastike, një publik i mrekullueshëm në kej, qindra lojëtarë në kuiz dhe super shpërblime të dhuruara për fituesit e mëdhenj.

Shfaq më shumë

Moderatore: Arta Nitaj

Alternate Text