Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Lorik

13,081 shikime

Dokumentari "Lorik" përshkruan më së miri jetën dhe karrierën e kapitenit legjendar Lorik Cana.
Ky dokumentar u krijua me shumë dashuri nga Andi Decka dhe është prodhim i gjirafaStudios dhe DigitAlb.
 

Shfaq më shumë

Shumë shpejt do të mund t'a shihni online në GjirafaVideo.

Alternate Text
Dokumentari "Lorik"
  • Dokumentari "Lorik"
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat