Lorik

Dokumentari "Lorik" përshkruan më së miri jetën dhe karrierën e kapitenit legjendar Lorik Cana.
Ky dokumentar u krijua me shumë dashuri nga Andi Decka dhe është prodhim i gjirafaStudios dhe DigitAlb.
 

Shfaq më shumë

Shumë shpejt do të mund t'a shihni online në GjirafaVideo.

Alternate Text
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat