Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Dollibashët

11 episode | 48,759 shikime

Dollibashet - Këngë  te famshme Shqiptare të vjetra dhe të reja te kënduara nga dollibashet tanë në version Labçe

Alternate Text