Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dorëheqja e Ahmetit, ndan në dysh asamblistët e Vetëvendosjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dorëheqja e Ahmetit, ndan në dysh asamblistët e Vetëvendosjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dorëheqja e Ahmetit, ndan në dysh asamblistët e Vetëvendosjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dorëheqja e kryetarit të komunës Shpend Ahmeti nga Lëvizja Vetëvendosje ka shkaktuar çarje edhe tek asamblistët e kësaj Lëvizje.

Kategoritë


0 komente