Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Presidenca s’e përfill kërkesën e Kryeministrit për shkarkimin e shefit të AKI-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presidenca s’e përfill kërkesën e Kryeministrit për shkarkimin e shefit të AKI-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presidenca s’e përfill kërkesën e Kryeministrit për shkarkimin e shefit të AKI-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 483 shikime
 • 483 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenca s’e përfill kërkesën e Kryeministrit për shkarkimin e shefit të AKI-së

Kategoritë0 komente