Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dorëhiqet ‘daja’ i Adem Grabovcit që erdhi me porosi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dorëhiqet ‘daja’ i Adem Grabovcit që erdhi me porosi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dorëhiqet ‘daja’ i Adem Grabovcit që erdhi me porosi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 239 shikime
 • 239 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngritja dhe rënia e dajës së Adem Grabovcit

Kategoritë


0 komente