Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emisioni "Double Trouble" - Mihrije Braha & Naim Abazi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni "Double Trouble" - Mihrije Braha & Naim Abazi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 47:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni "Double Trouble" - Mihrije Braha & Naim Abazi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,219 shikime
 • 1,219 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni "Double Trouble" bashkë me musafirët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sjellin sfida argëtim dhe momente dashurie.

Kategoritë


0 komente