Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Drejtësia në Kosovë

45 episode | 519,933 shikime

Emision për fushën e drejtësisë me tema nga Policia, Prokuroria dhe Gjyqësori.

Alternate Text
Sezoni I
  • Sezoni I
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat