Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Drejtori i AKI-së nuk shkon në Komision, deputetët këtë e quajnë shkelje e ligjit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Drejtori i AKI-së nuk shkon në Komision, deputetët këtë e quajnë shkelje e ligjit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Drejtori i AKI-së nuk shkon në Komision, deputetët këtë e quajnë shkelje e ligjit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët anëtarë të Komisionit për Mbikëqyrje të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë janë mbledhur kot sot për të takuar stafin udhëheqës të kësaj organizate të rëndësishme për vendin. Por mbledhja është anuluar.

Kategoritë


0 komente