Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Drejtuesit e çerdheve publike i kërcënojnë prindërit të paguajnë për kohën e grevës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drejtuesit e çerdheve publike i kërcënojnë prindërit të paguajnë për kohën e grevës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drejtuesit e çerdheve publike i kërcënojnë prindërit të paguajnë për kohën e grevës

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente