Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Drenicasi bën një shpikje të madhe që do të shpëtojë Kosovën nga ndotja e ajrit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drenicasi bën një shpikje të madhe që do të shpëtojë Kosovën nga ndotja e ajrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drenicasi bën një shpikje të madhe që do të shpëtojë Kosovën nga ndotja e ajrit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,968 shikime
 • 4,968 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Avdulla Mëziu nga fshati Marinë e Skenderajt, sërish është rikthyer me një shpikje të re, ku përmes kësaj shpikje mund ta shpëtoj Kosovën nga ndotja e ambientit.

Kategoritë


0 komente