Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Drita vs Feronikeli
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drita vs Feronikeli

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drita vs Feronikeli

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 877 shikime
 • 877 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikoni penalltinë e kontestuar nga trajneri mysafir Starova, reagimin e trajnerit vendës Isufi pas golit dhe shënimin e tretë të Dritës në minutat shtesë.

Kategoritë


0 komente