Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

-Dua Lipa e ndez atmosferën me këngë shqipe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
-Dua Lipa e ndez atmosferën me këngë shqipe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

-Dua Lipa e ndez atmosferën me këngë shqipe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,245 shikime
 • 3,245 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja cilën këngë shqipe po e këndon Dua Lipa

Kategoritë


0 komente