Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Duda Balje i i bënë katër komuna kosovare pjesë të Serbisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Duda Balje i i bënë katër komuna kosovare pjesë të Serbisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Duda Balje i i bënë katër komuna kosovare pjesë të Serbisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

3-dots-h Deputetja Duda Balje iu referua katër komunave veriore të Republikës së Kosovës si pjesë të Republikës së Serbisë.

Kategoritë


0 komente