Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Debat Plus

333 episode | 196,004 shikime

Përplasje të ideve, qëndrimeve dhe argumentave për çështjet më aktuale në vend. 

Drejtuar nga Ermal Panduri.

Nga Dukagjini TV

Alternate Text
Debat+
  • Debat+
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat