Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 866 shikime
 • 866 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ahmeti: Do ta padisë Isa Mustafën për shpifje, nuk kam udhëtuar me aeroplan privat

Kategoritë


0 komente