Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bahtiri: Veseli e Thaçi e donin Isën në Vlorë, unë e solla në Boletin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bahtiri: Veseli e Thaçi e donin Isën në Vlorë, unë e solla në Boletin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bahtiri: Veseli e Thaçi e donin Isën në Vlorë, unë e solla në Boletin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 525 shikime
 • 525 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Bahtiri: Veseli e Thaçi e donin Isën në Vlorë, unë e solla në Boletin

Kategoritë


0 komente