Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Çfarë kishte parashikuar Bilall Sherifi para zgjedhjeve dhe si është Nisma pas 22 tetorit
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Çfarë kishte parashikuar Bilall Sherifi para zgjedhjeve dhe si është Nisma pas 22 tetorit

Shpërndaje videon