Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
DEBATI PËR PRIZREN – Totaj akuzon Haskukën që nuk di shqip/Reagimi i Haskukajt
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DEBATI PËR PRIZREN – Totaj akuzon Haskukën që nuk di shqip/Reagimi i Haskukajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DEBATI PËR PRIZREN – Totaj akuzon Haskukën që nuk di shqip/Reagimi i Haskukajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 596 shikime
 • 596 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

DEBATI PËR PRIZREN – Totaj akuzon Haskukën që nuk di shqip/Reagimi i Haskukajt

Kategoritë


0 komente