Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dreshaj: Djali i një drejtori ka shfrytëzuar shtëpinë e kulturës për diskotekë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dreshaj: Djali i një drejtori ka shfrytëzuar shtëpinë e kulturës për diskotekë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dreshaj: Djali i një drejtori ka shfrytëzuar shtëpinë e kulturës për diskotekë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 635 shikime
 • 635 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dreshaj: Djali i një drejtori ka shfrytëzuar shtëpinë e kulturës për diskotekë

Kategoritë


0 komente