Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kastrati Surdullit: Keni kompensuar bashkëshorten tuaj me para të komunës me mbi 400 euro
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kastrati Surdullit: Keni kompensuar bashkëshorten tuaj me para të komunës me mbi 400 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kastrati Surdullit: Keni kompensuar bashkëshorten tuaj me para të komunës me mbi 400 euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 134 shikime
 • 134 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kastrati Surdullit: Keni kompensuar bashkëshorten tuaj me para të komunës me mbi 400 euro

Kategoritë


0 komente