Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kë do ta përkrah Zafir Berisha për të parin e Prizrenit ?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kë do ta përkrah Zafir Berisha për të parin e Prizrenit ?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kë do ta përkrah Zafir Berisha për të parin e Prizrenit ?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 355 shikime
 • 355 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kë do ta përkrah Zafir Berisha për të parin e Prizrenit ?

Kategoritë


0 komente