Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Sejdiu: Sistemi i trafikut urban do të jetë i gatshëm në vitin 2018
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sejdiu: Sistemi i trafikut urban do të jetë i gatshëm në vitin 2018

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sejdiu: Sistemi i trafikut urban do të jetë i gatshëm në vitin 2018

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 262 shikime
 • 262 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sejdiu: Sistemi i trafikut urban do të jetë i gatshëm në vitin 2018

Kategoritë


0 komente