Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selmanaj tregon pse LDK nuk bëri më shumë për zbardhjen e vrasjeve politike
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj tregon pse LDK nuk bëri më shumë për zbardhjen e vrasjeve politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj tregon pse LDK nuk bëri më shumë për zbardhjen e vrasjeve politike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selmanaj tregon pse LDK nuk bëri më shumë për zbardhjen e vrasjeve politike

Kategoritë


0 komente