Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vushtrria do të fitohej nga Vetëvendosje nëse do të kandidonte Aida Dërguti
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vushtrria do të fitohej nga Vetëvendosje nëse do të kandidonte Aida Dërguti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vushtrria do të fitohej nga Vetëvendosje nëse do të kandidonte Aida Dërguti

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 533 shikime
 • 533 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vushtrria do të fitohej nga Vetëvendosje nëse do të kandidonte Aida Dërguti

Kategoritë


0 komente