Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?
A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 671 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

A ia ka uruar Shaqir Totaj fitoren Mytaher Haskukës ?

Kategoritë


0 komente


0/500