Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Beqaj: Nuk e kam prit këtë deklarata të Molliqajt
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Beqaj: Nuk e kam prit këtë deklarata të Molliqajt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beqaj: Nuk e kam prit këtë deklarata të Molliqajt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 375 shikime
 • 375 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Beqaj: Nuk e kam prit këtë deklarata të Molliqajt

Kategoritë


0 komente