Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Berisha: Shfuqizimi i Gjykatës Speciales do kishte pasoja të papërballueshme për liderët politikë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Berisha: Shfuqizimi i Gjykatës Speciales do kishte pasoja të papërballueshme për liderët politikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Berisha: Shfuqizimi i Gjykatës Speciales do kishte pasoja të papërballueshme për liderët politikë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 294 shikime
 • 294 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Berisha: Shfuqizimi i Gjykatës Speciales do kishte pasoja të papërballueshme për liderët politikë

Kategoritë


0 komente