Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Daci: LDK e ndihmuar nga dikush deshi që të më eliminoi fizikisht
Daci: LDK e ndihmuar nga dikush deshi që të më eliminoi fizikisht

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Daci: LDK e ndihmuar nga dikush deshi që të më eliminoi fizikisht

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 475 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Daci: LDK e ndihmuar nga dikush deshi që të më eliminoi fizikisht

Kategoritë


0 komente


0/500