Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Klinaku: Peticionin e iniciuam kur u siguruam se ka më shumë deputetë kundër Speciales
Klinaku: Peticionin e iniciuam kur u siguruam se ka më shumë deputetë kundër Speciales

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Klinaku: Peticionin e iniciuam kur u siguruam se ka më shumë deputetë kundër Speciales

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 170 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klinaku: Peticionin e iniciuam kur u siguruam se ka më shumë deputetë kundër Speciales

Kategoritë


0 komente


0/500