Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
DV me 61 vëzhgues në fushatë dhe 2500 vëzhgues në ditën e zgjedhjeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
DV me 61 vëzhgues në fushatë dhe 2500 vëzhgues në ditën e zgjedhjeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

DV me 61 vëzhgues në fushatë dhe 2500 vëzhgues në ditën e zgjedhjeve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koalicioni i Organizatave për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim” në një konferencë për media, një ditë para fillimit të fushatës zgjedhore lokale, ka shpalosur planin operacional, që do ta zhvillojë gjatë kësaj periudhe sa i përket procesit zgjedhor.

Kategoritë


0 komente