Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dy aktakuza të Vetëvendosjes në Gjykatë ndaj kryetarit të Podujevës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dy aktakuza të Vetëvendosjes në Gjykatë ndaj kryetarit të Podujevës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dy aktakuza të Vetëvendosjes në Gjykatë ndaj kryetarit të Podujevës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 155 shikime
 • 155 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy aktakuza të Vetëvendosjes në Gjykatë ndaj kryetarit të Podujevës

Kategoritë


0 komente