Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Dy të arrestuar në Kaçanik për vjedhjen e rreth 300 litrave naftë nga “Bechtel Enka”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dy të arrestuar në Kaçanik për vjedhjen e rreth 300 litrave naftë nga “Bechtel Enka”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dy të arrestuar në Kaçanik për vjedhjen e rreth 300 litrave naftë nga “Bechtel Enka”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 185 shikime
 • 185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy të arrestuar në Kaçanik për vjedhjen e rreth 300 litrave naftë nga “Bechtel Enka”

Kategoritë


0 komente