Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E çuditshme- Ky njëri i bën të fluturojnë edhe kafshët e ngordhura
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E çuditshme- Ky njëri i bën të fluturojnë edhe kafshët e ngordhura

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E çuditshme- Ky njëri i bën të fluturojnë edhe kafshët e ngordhura

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E çuditshme- Ky njëri i bën të fluturojnë edhe kafshët e ngordhura

Kategoritë


0 komente