Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
E dhimbshme- Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E dhimbshme- Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E dhimbshme- Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E dhimbshme- Shihni si është ngrirë nga të ftohtit një qen në Drenicë

Kategoritë


0 komente