Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
E gjithë Amerika po flet për të – udhëtuesi nëpër kohë tregon se kush do jetë president në vitin 2030
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E gjithë Amerika po flet për të – udhëtuesi nëpër kohë tregon se kush do jetë president në vitin 2030

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E gjithë Amerika po flet për të – udhëtuesi nëpër kohë tregon se kush do jetë president në vitin 2030

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E gjithë Amerika po flet për të – udhëtuesi nëpër kohë tregon se kush do jetë president në vitin 2030

Kategoritë


0 komente