Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E kaluara në luftë e demarkacioni përplasin në Kuvend Haradinajn me Selimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E kaluara në luftë e demarkacioni përplasin në Kuvend Haradinajn me Selimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E kaluara në luftë e demarkacioni përplasin në Kuvend Haradinajn me Selimin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,362 shikime
 • 1,362 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E kaluara në luftë e demarkacioni përplasin në Kuvend Haradinajn me Selimin

Kategoritë


0 komente