Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E mbrojtur nga shteti, e mlon bërlloku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E mbrojtur nga shteti, e mlon bërlloku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E mbrojtur nga shteti, e mlon bërlloku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitin 2013 është djegur. Ndërsa në marsin e këtij viti është shembur. Kjo është shtëpia e vjetër në të cilën në kohën e Austro Hungarisë ka qenë konsullatë austriake.

Kategoritë


0 komente