Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

E pabesueshme: Ja si e shpëtojnë tufa e bufalove një elefant të vogël nga luanët (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
E pabesueshme: Ja si e shpëtojnë tufa e bufalove një elefant të vogël nga luanët (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

E pabesueshme: Ja si e shpëtojnë tufa e bufalove një elefant të vogël nga luanët (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 208 shikime
 • 208 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

E pabesueshme: Ja si e shpëtojnë tufa e bizonëve një elefant të vogël nga luanët

Kategoritë


0 komente